3. turnus LVT

TURNUS NAPLNĚN!

Termín tábora: 10. 8. – 19. 8. 2018

Cena tábora: 4.800,-

Přihláška na tábor

Potvrzení o bezinfekčnosti (odevzdat při nástupu na tábor)

Seznam doporučené výbavy

Otázky a odpovědi

Přihlášky posílejte na tabory@jsmepripraveni.cz

Tábor pro děti od 13 do 18 let

Co vás čeká:

  • 10 dnů strávených v opravdových vojenských kasárnách uprostřed přírody
  • vojenský výcvik doplněný hrami a soutěžením
  • střelby z nejrůznějších zbraní
  • přednášky na různá vojenská a vlastenecká témata
  • jízdy ve vojenských autech
  • koupání, táboráky a výlety do okolí!
Jedinečná a nenapodobitelná atmosféra vojenského životního stylu díky pravým kasárnám. Žádné stany, chaty nebo dovážené jídlo. Spaní v pokojích s pravými vojenskými postelemi.
Vlastní vojenská překážková dráha, areál pro výcvik boje v zastavěné oblasti, zákopy, střelnice či prostory pro slaňování.
Všichni instruktoři si dříve prošli několika tábory jako účastníci, takže sami vědí jaký přístup a metody výcviku jsou nejvhodnější. Mají dlouholeté zkušenosti s vedením kolektivů nejen na táborech, ale i spoustě dalších akcí, které naše organizace pořádá.
V našich řadách jsou současní i bývalí příslušníci ozbrojených sil. Všichni instruktoři se v rámci zaměstnání či volného času vzdělávají a účastní kurzů ke zvýšení odbornosti. Například pedagogické minimum, kurz hlavních vedoucích, zdravotnické kurzy, kurzy přežití, parašutistický výcvik, jazykové kurzy a spousta specializovaných vojenských kurzů
Disponujeme vlastním vojenským automobilem UAZ-469, laserovým simulátorem, řadou radiokomunikačních prostředků, znehodnocenými zbraněmi a maketami pro výukové použití, vzduchovkami, airsoftovými zbraněmi, GPS systémy, minohledačkami a spoustou dalšího.
Od budíčku do večerky probíhá výcvik, přednášky, hry a další aktivity jako koupání, táboráky či výlety do okolí. Program je tedy opravdu nabitý a čas strávený na táboře je maximálně využit k získávání nezapomenutelných zážitků. Součástí výcviku je taktika, tedy útok, obrana, patroly, průzkum, pozorování, léčky, přepady. Dále program obsahuje výcvik přežití, topografie, první pomoc a samozřejmě výcvik se zbraněmi.
Každý účastník začíná v hodnosti vojína a v průběhu celého tábora je povyšován na základě svých výsledků a iniciativy. Instruktoři pečlivě hodnotí každého individuálně, neboť každý je dobrý v něčem jiném, je tedy na každém, jaké hodnosti dosáhne.
Celý tábor je zasazen do scénáře, který dělá celý tábor zajímavějším a motivuje účastníky k výkonům, protože sami mohou ovlivnit, jak se scénář vyvine. Celý scénář vyvrcholí nepřetržitou třídenní bojovou hrou na závěr tábora, ve které účastníci zúročí znalosti a schopnosti nabité v průběhu tábora
Účastníci si z tábora odnesou nejen spoustu zážitků, ale i znalosti a schopnosti uplatnitelné v každodenním životě. Naučí se samostatnosti, zodpovědnosti, týmové práci, zvládání krizových situací a pobytu v přírodě.
Cena tábora je ekvivalentní k jiným táborům, nicméně za stejné peníze dostanete mnohem více než u ostatních. Základem je ubytování. Žádné stany, ale pravá kasárenská budova s veškerým zázemím, domácí kuchyně vařená přímo u nás. V ceně je využití celého areálu i přilehlých výcvikových prostor a provoz techniky. Instruktoři se účastníkům věnují naplno od rána do večera po celých deset dní a na některé aktivity jsou přizváni i externí odborníci. Poměr cena/výkon je tedy opravdu nadprůměrný! Navíc pro včas přihlášené a pro účastníky předchozích turnusů poskytujeme slevu.